Afsløring af Yuebangs Superior glasdørskøleskab med premium aluminiumsrammer
Forestil dig dine produkter, der vises majestætisk bag en slank, rosaguld aluminiumsrammeglasdør. Mød Yuebang Glass' revolutionære Display-fryserglasdøre, din ultimative løsning til kommercielle frysere, displaykøleskabe og opretstående kølerbehov. Hver dør er omhyggeligt udformet med hærdet Low-E-glas indvendigt, specielt designet til at forbedre den isolerende ydeevne. Glasset er robust og udstyret med anti-dug-, anti-kondens- og anti-frost funktioner for klar visning på alle tidspunkter. For at øge sikkerheden er disse døre anti-kollisions- og eksplosionssikre, hvilket gør dem ideelle til travle kommercielle omgivelser. Vores døre er ikke bare funktionelt overlegne, de er også brugervenlige. 90° hold-åben-funktionen sikrer nem læsning, og den selvlukkende funktion tilføjer et strejf af bekvemmelighed. For at imødekomme en række æstetik kommer vores døre i forskellige farver, herunder sort, sølv, rød, blå, grøn, guld og mere. Det, der adskiller Yuebang Glass, er vores dedikation til detaljer. Vores døre har en møllefinish aluminiumsafstandsholder fyldt med tørremiddel og en elastisk polysulfid- og butylforsegling for øget robusthed. Derudover tilbyder vi tilpasningsmuligheder for rammematerialer og håndtagsdesign. Disse døre er perfekte til en række anvendelser såsom kølere, frysere, vitrineskabe, salgsautomater og meget mere. De er også velegnede til en række brugsscenarier, herunder supermarkeder, barer, spisestuer, kontorer, restauranter osv. For at sikre din tilfredshed tilbyder vi gratis reservedele og 1 års garanti. Stol på Yuebang Glass for at levere førsteklasses kvalitet og service til dine behov for fryserglasdøre. Oplev den overlegne kvalitet og funktionalitet af Yuebang Glass-produkter, din betroede producent og leverandør af Display-fryseglasdøre.
Den enestående kvalitet stopper ikke ved dets funktionelle design. Vores glasdørskøleskab kommer i en stilfuld rosaguld finish, der tilføjer et strejf af luksus til din butiks æstetik. Det inkluderer også en selvlukkende funktion for ekstra bekvemmelighed, sammen med en 90° hold-åben funktion for nem læsning. Vælg Yuebangs glasdørskøleskab - den perfekte blanding af premium design, avanceret teknologi og høj funktionalitet, der sikrer optimal køleydelse.
Vi introducerer Yuebang-glasdørkøleskabet, udsøgt indkapslet i en premium aluminiumsramme, der udviser robusthed og elegance. Dette produkt er mere end blot en køleløsning; det er en game-changer i at bevare friskhed og forbedre din skærm. Uanset om det er til en supermarked, en lille købmand eller endda en eksklusiv restaurant, er Yuebangs glasdørskøleskab designet til at imødekomme alle dine kølebehov. En af de kritiske egenskaber ved vores glasdørskøleskab er dens enestående klarhed på grund af dets høj visuel lystransmission. Sammen med anti-dug, anti-kondens og anti-frost-egenskaber sikrer vores glasdøre maksimalt udsyn til skærmen til enhver tid. Desuden er glasset hærdet og kommer med Low-E egenskaber, hvilket forbedrer dets isolerende ydeevne for at sikre, at dine produkter forbliver friske og afkølede i længere tid. Sikkerhed er altafgørende i vores designovervejelser. Vores glasdøre er anti-kollisions- og eksplosionssikre, beskytter dine produkter og giver et sikkert miljø for både personale og kunder. Vi tilbyder også valgfri varmefunktioner til vores glas, en funktion, der er sjældent at finde. Glastykkelsen er 3 mm, hvilket giver en robust og robust løsning, der kan modstå hårdt brug. Du kan vælge mellem termoruder eller tredobbelte ruder, alt efter dine behov. Indsatsgassen, der bruges i vores døre, er typisk luft eller argon, men krypton er valgfrit, hvis du har brug for overlegne isoleringsegenskaber.Nøglefunktioner
Anti-dug, Anti-kondens, Anti-frost
Anti-kollision, eksplosionssikker
Hærdet Low-E glas indvendigt for at forbedre isoleringsevnen
Selvlukkende funktion
90° hold-åben funktion for nem læsning
Høj visuel lystransmission
Specifikation
Stil | Rose guld glasdør |
Glas | Tempereret, Low-E, Varmefunktion er valgfri |
Isolering | Termoruder, tredobbelt ruder |
Indsæt gas | luft, argon; Krypton er valgfrit |
Glastykkelse |
Ramme | PVC, aluminiumslegering, rustfrit stål |
Afstandsstykket | Møllefinish aluminium fyldt med tørremiddel |
Forsegle | Polysulfid og butylforsegling |
Håndtere | Forsænket, tilføjelse, fuld lang, tilpasset |
Farve | Sort, sølv, rød, blå, grøn, guld, tilpasset |
tilbehør |
Temperatur | -30℃-10℃; 0℃-10℃; |
Dør Antal. | 1-7 åben glasdør eller tilpasset |
Ansøgning | Køler, fryser, vitrineskabe, salgsautomat mv. |
Brugsscenario | Supermarked, bar, spisestue, kontor, restaurant osv. |
Pakke | EPE-skum + sødygtig trækasse (krydsfinerkarton) |
Service | OEM, ODM osv. |
Eftersalgsservice | Gratis reservedele |
Garanti | 1 år |